Kontenery biurowe

Szeroka oferta naszej firmy obejmuje między innymi kontenery o przeznaczeniu biurowym. Atrakcyjny wygląd oraz ich liczne zalety sprawiają, że doskonale sprawdzają się w przypadku placów budowy i innych terenów, gdzie niezbędne stają się tymczasowe biura i inne pomieszczenia o przeznaczeniu:
- socjalnym,
- mieszkalnym,
- punkty kasowe,
- informacje,
- wartownie,
- pomieszczenia zastępcze o różnym przeznaczeniu.

Stosujemy zróżnicowane moduły, które łączymy ze sobą w odpowiedni sposób. Dzięki temu w końcowym efekcie powstają kompletne pomieszczenia o zróżnicowanym układzie. Stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania, pozwalają tworzyć układy dopasowane do konkretnych potrzeb każdego klienta. Oferowane kontenery wykonane zostały z trwałych materiałów, które doskonale chronią zarówno osoby, które przebywają wewnątrz jak również i znajdujące się tam sprzęty. Obejmuje to zarówno czynniki atmosferyczne, jak również i starania osób niepożądanych.

Zaletami naszych kontenerów są między innymi:
- duża funkcjonalność,
- estetyka,
- atrakcyjny wygląd,
- zróżnicowaną kolorystykę,
- łatwość w transporcie,
- bezpieczeństwo użytkowania.

W naszej ofercie znajdują się również przenośne toalety, i kontenery sanitarne, dzięki czemu możemy zapewnić komfort użytkowania dla każdego klienta.
Dostępne w naszej ofercie kontenery mogą być wyposażone w podłączenie w konkretne instalacje. Dotyczy to zarówno sieci internetowej, telewizyjnej, elektrycznej. Tym samym mogą one funkcjonować podobnie jak inne biura i pomieszczenia socjalne.

Pojedynczy kontener posiada powierzchnię użytkową ok. 14m2 i kubaturę ok. 38m3. Najczęściej stosowane wymiary kontenerów: 6058 x 2438 x 2790mm.

Ciekawym rozwiązaniem, które od dawna dostępne jest w naszej ofercie, jest wyposażenie dodatkowe. Można tam znaleźć zarówno stoły, krzesła, biurka, regały, czajniki, telewizor, półki, łóżka i inne przydane urządzenia. Dopasowane do pomieszczeń, pozwolą sprawnie rozlokować w nich każde urządzenie.

Nasze rozwiązania i propozycje dostępne są zarówno w formie kupna i wynajmu. Oferujemy elementy nowe i używane.

Dla klientów z Wrocławia oferujemy darmową dostawę naszych produktów.