Kontenery morskie

Szeroka oferta, którą prezentujemy, obejmuje również wysokiej jakości kontenery morskie. Trwałe, solidne i estetyczne są szeroko używane przez różnego rodzaju firmy. Ich liczne zalety sprawiają, że są one chętnie stosowane, między innymi tam, gdzie brak podobnych rozwiązań. Pozwalają zarówno bezpiecznie przetransportować różnorodne produkty, maszyny, urządzenia i materiały. Wytrzymała konstrukcja, sprawia, że jest wytrzymałą zarówno na:
- zimno,
- deszcz i śnieg,
- gorąco,
- ingerencje intruzów i osób niepożądanych.

Kontenery tego rodzaju najczęściej są wykorzystywane jako tymczasowe narzędziownie, przechowalnie dla maszyn, magazyny dla surowców i materiałów. Zachowując optymalne warunki do przechowywania oraz transportu, są chętnie stosowane przez firmy i osoby prywatne.

Istotnym ważnym elementem naszych konstrukcji jest ich duża solidność i odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Z tego też powodu doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku transportu lądowego jak i transportu morskiego. Jednocześnie specjalnie wzmocnione wrota stanowią skuteczną ochronę przed potencjalnymi intruzami.

Dzięki nim można:
- zaoszczędzić miejsce,
- bezpiecznie przetransportować materiały, maszyny, itp.
- zapewnić bezpieczeństwo dla przechowywanych urządzeń i materiałów.

Dostępne w naszej ofercie kontenery morskie, wykonane zostały ze stali i posiadają standardowe wymiary 20' i 40'.

Nasza oferta obejmuje elementy nowe i używane. Dostępne są zarówno na sprzedaż i wynajem.

Dla naszych klientów z Wrocławia oferujemy darmową dostawę na terenie miasta.