Kontenery sanitarne

Oferowane kontenery sanitarne są istotnym elementem prawie każdego zestawu kontenerów. Mogą stanowić zarówno osobny element sanitarny, jak również stanowić element większego zestawu. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu ich zarówno w instalację wodną, jak i instalację kanalizacyjną. Wykorzystanie kontenerów dla celów sanitarnych wynika między innymi z faktu, iż doskonale nadają się one do wszelkich modyfikacji przestrzeni za pomocą elementów wyposażenia.

Zalety kontenerów sanitarnych:
- trwałe,
- funkcjonalne,
- estetyczne,
- pozwalają zachować czystość i higienę.

Dzięki nim można rozwiązać problemy pojawiające się po pracy załogi, związanej z kwestiami sanitarnymi. Różnorodne rozwiązania obejmujące funkcjonalność i estetykę, którą dają umywalnie i toalety, pozwalają dopasować je do konkretnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Również wielkość i układ poszczególnych elementów może zostać dopasowany do określonych oczekiwań i potrzeb.

Oferowane kontenery sanitarne mogą być wyposażone w:
- umywalki,
- kabiny WC,
- kabiny prysznicowe,
- pisuary.

Ciepłej wody mogą z kolei dostarczyć bojlery, bądź też ogrzewacze przepływowe. Rozwiązania mogą być dostosowane zarówno do potrzeb klienta, wielkości załogi, jak również i wielkości kontenerów. W przypadku, gdy brak jest możliwości podłączenia instalacji do kanalizacji, oferujemy specjalne kontenery fekalne. Z ich pomocą w łatwy i bezpieczny sposób będzie można korzystać z oferowanych rozwiązań. Dostępne są zarówno produkty nowe oraz używane.

Cechy kontenerów sanitarnych:
- każdy kontener sanitarny posiada zamontowany podgrzewacz wody.
- pojedynczy kontener sanitarny posiada powierzchnię użytkową ok. 14m2 i kubaturę ok. 38m3,
- wymiary kontenerów sanitarnych: 6058 x 2438 x 2790mm.

Dla wszystkich klientów z Wrocławia, oferujemy darmową dostawę na terenie miasta.

Nasze produkty dostępne są zarówno w formie kupna i wynajmu.

Nasza szeroka i atrakcyjna oferta z pewnością będzie stanowiła dla Państwa doskonałą propozycję i rozwiązanie.